HD NordicTrees wyróżnia się jakością i bezpieczną dostawą

Jesteśmy duńską firma specjalizującą się w sprzedaży choinek oraz zieleni ciętej na rynki europejskie.

Naszym podstawowym produktem jest cięta jodła kaukaska (Abies Nordmanniana) ale oferujemy również świerk i inne gatunki.

Jakość i szacunek dla środowiska

Jakość i szacunek dla środowiska

Gdy wybierasz nas na swojego dostawcę, zagwarantujemy, że drzewka choinkowe i zieleń wytwarzana jest w najlepszych duńskich lokalizacjach, w oparciu o obrany przez nas cel jakim jest dostarczanie wysokiej jakości produktów przy poszanowaniu środowiska naturalnego.

Nasi partnerzy są starannie dobierani na podstawie wysokich standardów jakości i niezawodności co pozwala nam zagwarantować, że oferowany produkt będzie z dumą sprzedawany przez Państwa firmę.

Indywidualna obsługa klienta na wszystkich etapach współpracy

Podstawą działalności HD NordicTrees jest spersonalizowana obsługa klienta. Staranność, elastyczność, oraz fachowa wiedza to najważniejsze z kluczowych słów, cechujących poszczególne ogniwa łańcucha wartości – od wyselekcjonowania drzewka i jego ścięcia do logistyki i dostawy. Naszym celem jest robienie wszystkiego trochę lepiej, żeby zaoferować produkt o wyjątkowej jakości.

Nasze zaplecze gwarantuje dostawę

HD NordicTrees jest częścią HedeDanmark, przedsiębiorstwa zatrudniającego ponad 800 osób, którego roczne obroty wynoszą prawie 1,7 miliarda duńskich koron. Jesteśmy częścią jednego z największych, czołowych duńskich przedsiębiorstw w sektorze ogrodniczym. Prowadząc interesy z HD NordicTrees, współpracujesz z dużym międzynarodowym przedsiębiorstwem gwarantującym bezpieczeństwo dostaw.

Zadzwoń już dziś, aby dowiedzieć się więcej.

Share this