Zieleń ozdobna

Oferujemy szeroki zakres zieleni ciętej pozyskiwanej z różnych gatunków, rosnących w starannie dobieranych terenach uprawowych.

Podstawowym produktem są gałęzie jodły szlachetnej (Abies procera) i jodły kaukaskiej (Abies nordmanniana) ale w Danii istnieją również uprawy specjalizujące się w produkcji różnorodnych, barwnych odmian cyprysików, kryptomerii, sosen i innych.

Nasza zieleń pochodzi ze specjalnie zaprojektowanych plantacji w Danii, wykorzystujących efektywne systemy pozyskiwania gałęzi jesienią, co pozwala na dostarczenie klientowi świeżo przyciętego materiału.

Gałęzie ścinane są na plantacjach, następnie produkt pakowany jest w pakiety 5-9-kilowe i układany na paletach bądź luzem w kontenerach ciężarowych.

Klasyfikacja zieleni ozdobnej

Klasyfikacja zieleni ozdobnej

Klasyfikacja ciętej zieleni jodły szlachetnej odbywa się w oparciu o kilka kategorii, które ustala się wcześniej zgodnie z wymaganiami klienta. Nasi klienci mają możliwość określenia swoich wymagań względem sposobu dalszego przetwarzania każdej partii w odpowiednim terminie przed rozpoczęciem sezonu.

Gotowe produkty na bazie zieleni ciętej

Zieleń wykorzystywana jest na wiele różnych sposobów jak chociażby do wieńców adwentowych, dekoracji, bukietów, czy wieńców pogrzebowych.

Share this