Wyposażenie punktów sprzedaży choinek

Dzięki dobrym relacjom z naszymi partnerami biznesowymi możemy korzystać z atrakcyjnych bieżących ofert na artykuły wyposażenia punktów sprzedaży choinek i to samo oferujemy Państwu.

Zapraszamy do kontaktu — zawsze jesteśmy gotowi zmierzyć się z problemami z obszaru naszych kompetencji!

Partnerzy z HD 2412 – Forest Equipment oferują następujące artykuły:

Tuby do pakowania choinek

Znajdź szeroki wybór tub do pakowania choinek dostosowanych do Twoich potrzeb. HD 2412to zestaw tub do pakowania choinek w różnych rozmiarach i o różnych funkcjach.
 

Siatka do pakowania choinek

Siatka jest dostępna w rozmiarach Ø19-–Ø120 cm, więc istnieje również rozmiar pasujący do tuby do pakowania choinek. Tutaj znajdziesz swoje opakowanie siatkowe na choinkę.

Etykiety

W HD 2412 znajdziesz wąskie i szerokie etykiety na choinki, etykiety na kokardki, etykiety w jednolitym kolorze, etykiety w paski, etykiety z płatkami śniegu i wiele innych.
 

Urządzenia do zaostrzania pni choinek

Mając na swoim stoisku maszynę do zaostrzania pni, możesz oferować swoim klientom choinki ostro zakończone i gotowe do umieszczenia na podstawie choinki w domowym salonie.

Figurki św. Mikołaja

Przyciągnij uwagę swoich klientów nadmuchiwanym Świętym Mikołajem, który zapewnia widoczność w krajobrazie. W zestawie znajduje się również metalowy wentylator.

Banery

Dzięki banerowi możesz pomóc klientom znaleźć drogę do Twoich choinek. Zaprojektuj własny baner lub kup jeden z banerów sprzedażowych HD 2412
 

Inne artykuły

HD 2412 oferuje szeroką gamę produktów dla różnych potrzeb. Znajdź produkty dla swoich konkretnych potrzeb w sklepie internetowym HD 2412 już teraz.
 

Kontakt HD 2412

Dowiedz się więcej o tym, jakie warunki glebowe najlepiej pasują do różnych proweniencji i gatunków oraz jak wpływają one na przyswajanie składników odżywczych przez drewno.