Chcemy być kojarzeni z wysoką jakością

W HD NordicTrees jesteśmy świadomi, że jakość nie bierze się sama z siebie.

Każdy z członków naszego doświadczonego zespołu dysponuje szeroką fachową wiedzą i odnosi się z głębokim szacunkiem do naturalnego produktu z którym pracuje i z którego jesteśmy dumni również finalnie z chwilą sprzedaży. Wiemy czego wymaga przygotowanie pierwszorzędnego produktu i co znaczy miejsce uprawy oraz odpowiednie traktowanie produktu wyjściowego dla uzyskania produktu końcowego o właściwym, pełnym kształcie i jędrnych igłach.

Współpracując z nami możecie być Państwo pewni, że będziecie mieć do czynienia z najwyższą jakością, trudną do znalezienia gdziekolwiek indziej. Nazywamy ją jakością Nordictrees, a jest to marka będąca gwarantem pięknego, zdrowego i długotrwałego produktu pierwszej klasy.

Sami dokonujemy selekcji najlepszych produktów, nadzorujemy etykietowanie oraz kontrolę jakości w trakcie całego procesu – od produkcji do dostarczenia produktu końcowego.

  • Stały monitoring terenów uprawowych aby uzyskiwana jakość spełniała nasze standardy.
  • Nasi klienci mogą w każdej chwili dokonać inspekcji i sprawdzić zamówioną partię drzewek jeszcze przed ich formowaniem, czy ścinaniem.
  • Właściwe, zgodne z podpisaną umową sortowanie i etykietowanie przeprowadzane przez naszych pracowników.
  • Przetwarzanie rozpoczyna się możliwie najbliżej daty wyznaczonej na dostawę, mając na uwadze, że każda partia musi dotrzeć do celu zachowując doskonałą świeżość.
  • Przetwarzanie odbywa się zgodnie z obowiązującymi przepisami i z uwzględnieniem faktu, że mamy do czynienia z produktem naturalnym o ograniczonej trwałości.