HD NordicTrees wyróżnia się jakością i bezpieczną dostawą

Jesteśmy duńską firma specjalizującą się w sprzedaży choinek oraz zieleni ciętej na rynki europejskie.

Naszym podstawowym produktem jest cięta jodła kaukaska (Abies Nordmanniana) ale oferujemy również świerk i inne gatunki.

Jakość i szacunek dla środowiska

Jakość i szacunek dla środowiska

Gdy wybierasz nas na swojego dostawcę gwarantujemy, że drzewka choinkowe i zieleń wytwarzana jest w najlepszych duńskich lokalizacjach, w oparciu o obrany przez nas cel jakim jest dostarczanie wysokiej jakości produktów przy poszanowaniu środowiska naturalnego.

Nasi partnerzy są starannie dobierani na podstawie wysokich standardów jakości i niezawodności co pozwala nam zagwarantować, że oferowany produkt będzie z dumą sprzedawany przez Państwa firmę.

Posiadamy certyfikaty

W obrębie całego łańcucha produkcji staramy się zachować jak największy szacunek dla przyrody. Jako ekologiczni profesjonaliści, których celem jest dostarczanie wysokiej jakości, rzeczą naturalną jest dla nas posiadanie certyfikatów GLOBALG.A.P. (Global Good Agricultural Practice — międzynarodowy standard bezpieczeństwa żywności nieprzetworzonej), GRASP (GLOBALG.A.P. Risk Assessment on Social Practices — ocena ryzyka praktyk społecznych w ramach standardu GLOBALG.A.P. ) oraz Label Rouge („czerwona etykieta”). Właśnie to, między innymi, zobowiązuje nas do przestrzegania wysokich standardów odpowiedzialnej produkcji najwyższej jakości drzewek bożonarodzeniowych w powiązaniu z odpowiedzialną praktyką społeczną i ograniczonym obciążeniem dla środowiska.

Standard GLOBALG.A.P. gwarantuje, że obciążenie dla środowiska zostanie zredukowane, tj. przy absolutnie minimalnym użyciu pestycydów itp.

GRASP to ocena praktyk społecznych na plantacji, takich jak specyficzne aspekty zdrowia, bezpieczeństwa i dobrostanu.

Label Rouge

Etykieta „Label Rouge” jest znakiem gwarancji jakości we Francji. Poświadcza ona, że produkt charakteryzuje się zestawem cech na wyższym poziomie niż inne podobne, aktualnie dostępne produkty.

Naturbaumsiegel, niemiecki znak jakości, który dowodzi, że uprawa jest szczególnie przyjazna dla środowiska i zasobów.

Indywidualna obsługa klienta na wszystkich etapach współpracy

Podstawą działalności HD NordicTrees jest spersonalizowana obsługa klienta. Staranność, elastyczność oraz fachowa wiedza to najważniejsze z kluczowych słów, cechujących poszczególne ogniwa łańcucha wartości – od wyselekcjonowania drzewka i jego ścięcia do logistyki i dostawy. Naszym celem jest robienie wszystkiego jeszcze lepiej, żeby zaoferować produkt o wyjątkowej jakości.

Nasze zaplecze gwarantuje dostawę

HD NordicTrees jest częścią HedeDanmark, przedsiębiorstwa zatrudniającego ponad 900 osób, którego roczne obroty wynoszą prawie 2,1 miliarda duńskich koron. Jesteśmy częścią jednego z największych, czołowych duńskich przedsiębiorstw w sektorze ogrodniczym. Prowadząc interesy z HD NordicTrees, współpracujesz z dużym międzynarodowym przedsiębiorstwem gwarantującym bezpieczeństwo dostaw.

Zadzwoń już dziś, aby dowiedzieć się więcej.