Dlaczego warto wybrać HD NordicTrees?

Jest wiele ważnych powodów dla których warto współpracować z HD NordicTrees.

Najważniejszymi z powodów aby wybrać nas jako partnera biznesowego są:

  • Nie jesteśmy zobligowani do sprzedaży wyłącznie własnej produkcji, a taka swoboda działania jest optymalna zarówno dla klientów jak i dostawców.
  • Naszym jedynym celem handlowym jest sprzedaż choinek i ozdobnej zieleni ciętej. Na jego osiągnięcie pracujemy cały rok i myślimy długoterminowo.
  • Od samego początku naszej działalności gwarantujemy solidne zaplecze finansowe, a firma aktywnie inwestuje na rynku duńskim.
  • Każdy wysiłek jaki podejmujemy służy zagwarantowaniu klientom i dostawcom wysokiej jakości produktów i usług.
  • Oferujemy indywidualną obsługę i robimy wszystko co w naszej mocy aby mieć pewność, że będziecie Państwo zadowoleni
  • Jako specjaliści szukamy rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb.
  • Cenimy zarówno małe jak i duże zamówienia i za punkt honoru przyjmujemy skuteczne realizowanie każdego zadania.

Posiadamy certyfikaty

W obrębie całego łańcucha produkcji staramy się zachować jak największy szacunek dla przyrody. Jako ekologiczni profesjonaliści, których celem jest dostarczanie wysokiej jakości, rzeczą naturalną jest dla nas posiadanie certyfikatów GLOBALG.A.P. (Global Good Agricultural Practice — międzynarodowy standard bezpieczeństwa żywności nieprzetworzonej), GRASP (GLOBALG.A.P. Risk Assessment on Social Practices — ocena ryzyka praktyk społecznych w ramach standardu GLOBALG.A.P. ) oraz Label Rouge („czerwona etykieta”). Właśnie to, między innymi, zobowiązuje nas do przestrzegania wysokich standardów odpowiedzialnej produkcji najwyższej jakości drzewek bożonarodzeniowych w powiązaniu z odpowiedzialną praktyką społeczną i ograniczonym obciążeniem dla środowiska.

Kliknij logo poniżej, aby zobaczyć nasz certyfikat.

Standard GLOBALG.A.P. gwarantuje, że obciążenie dla środowiska zostanie zredukowane, tj. przy absolutnie minimalnym użyciu pestycydów itp.

GRASP to ocena praktyk społecznych na plantacji, takich jak specyficzne aspekty zdrowia, bezpieczeństwa i dobrostanu.

Etykieta „Label Rouge” jest znakiem gwarancji jakości we Francji. Poświadcza ona, że produkt charakteryzuje się zestawem cech na wyższym poziomie niż inne podobne, aktualnie dostępne produkty.

Naturbaumsiegel, niemiecki znak jakości, który dowodzi, że uprawa jest szczególnie przyjazna dla środowiska i zasobów.