Logistyka

Sprawiamy, że obchody Bożego Narodzenia przygotowane są na czas – za każdym razem - HD NordicTrees, dzięki latom bliskiej współpracy z doświadczonymi i uznanymi firmami transportowymi i logistycznymi, posiada solidną i gęstą sieć partnerską. W konsekwencji, jesteśmy w stanie dostarczać zieleń bożenarodzeniową klientom w całej Europie. Decydujące jest to, że nasi klienci mogą polegać na tym, że posiadają dostawców którzy dostarczają na czas, do właściwego miejsca przeznaczenia  i towar o właściwej jakości i ilości.

Efektywna i sprawdzona logistyka

Efektywna i sprawdzona logistyka

Każdy łańcuch jest tylko tak silny jak jego najsłabsze ogniwo, dlatego też nasi własni pracownicy współpracuja wyłącznie ze stałymi i doświadczonymi pertnerami. Oznacza to, że wspólnie możemy kontrolować cały przebieg transportu – od załadunku choinek u starannie wybranych producentów, aż do dostarczenia ich naszym klientom.

Każdy element, od formularzy zamówienia i planów do pakowanie i rozmiarów palet na ciężarówkach, rozwijamy od dekad. Wiemy bowiem, zapewnienie jakości i dokumentowanie nawet najmniejszego drzewka oraz najdrobniejsze szczegóły są ważne kiedy klienci wymagają precyzji i bezproblemowej dostawy.  

Nie uważamy by istniał jakikolwiek powód aby dopuszczać ryzyko – szczególnie w okresie Świąt Bożega Narodzenia kiedy wszyscy są zapracowani.

Obowiązuje to bez względu na to czy handlujemy z hurtownikiem, którego uwaga skoncentrowana jest na  zadawalających kosztach i życzy sobie dostawy na paletach CT, czy też siecią detaliczną, preferującą mniejszy i bardziej elastyczne rozwiązanie z pakowaniem drzewek na półpaletach lub kontenerze CC , z czym lepiej poradzą sobie pracownicy w lokalnym centrum ogrodniczym lub mniejszym punkcie sprzedaży.

Jednocześnie, nasze dostawy są w pełni śledzone. Każde jedno drzewko zarejestrowane jest pod unikalnym numerem, wobec czego można dokładnie udokumentować skąd pochodzi. Drzewko można wobec tego śledzić przez całą drogę, od plantacji do użytkownika.