You are here:
danish-production-world-class-quality-trees-655-120

HD NordicTrees wyróżnia się jakością i bezpieczną dostawą

Jesteśmy duńską firma specjalizującą się w sprzedaży choinek oraz zieleni ciętej na rynki europejskie. 

HD_NT_traer_solnedgang_800x453 

Naszym podstawowym produktem jest cięta jodła kaukaska (Abies Nordmanniana) ale oferujemy również świerk i inne gatunki.

Jakość i szacunek dla środowiska
Gdy wybierasz nas na swojego dostawcę, zagwarantujemy, że drzewka choinkowe i zieleń wytwarzana jest w najlepszych duńskich lokalizacjach, w oparciu o obrany przez nas cel jakim jest dostarczanie wysokiej jakości produktów przy poszanowaniu środowiska naturalnego.

Nasi partnerzy są starannie dobierani na podstawie wysokich standardów jakości i niezawodności co pozwala nam zagwarantować, że oferowany produkt będzie z dumą sprzedawany przez Państwa firmę.

Indywidualna obsługa klienta na wszystkich etapach współpracy
Podstawą działalności HD NordicTrees jest spersonalizowana obsługa klienta. Staranność, elastyczność, oraz fachowa wiedza to najważniejsze z kluczowych słów, cechujących poszczególne ogniwa łańcucha wartości – od wyselekcjonowania drzewka i jego ścięcia do logistyki i dostawy. Naszym celem jest robienie wszystkiego trochę lepiej, żeby zaoferować produkt o wyjątkowej jakości.

 

Nasze zaplecze gwarantuje dostawę
HD NordicTrees jest częścią HedeDanmark, przedsiębiorstwa zatrudniającego ponad 800 osób, którego roczne obroty wynoszą prawie 1,7 miliarda duńskich koron. Jesteśmy częścią jednego z największych, czołowych duńskich przedsiębiorstw w sektorze ogrodniczym. Prowadząc interesy z HD NordicTrees, współpracujesz z dużym międzynarodowym przedsiębiorstwem gwarantującym bezpieczeństwo dostaw.

Zadzwoń już dziś, aby dowiedzieć się więcej.


 

Zamów darmowy profil naszej firmy:

HDNT-profile-185.JPG

© HD NordicTrees a/s | CVR 27623549 | T: +45 57 86 09 35 | E-mail | Polityka prywatności